פרוייקטים

פרויקטים:
......................
|
|
...............................


כל הפרוייקטים זמינים להורדה באנימהביט:

שם הקבוצה: ISM- ISubmaxראנמה וחצייוצר: רומיקו טאקאהאשי

מספר הפרקים: 161

מספר העונות:7


סאוטומה ראנמה הוא נער לא רגיל. מגיל אפס אביו אימצו לחיקו ולימד אותו את אומנות הלחימה הכל -יכולה. 
במהלך מסע האימונים האחרון שלהם בסין, ראנמה ואביו נופלים "בטעות" למעיינות הטרגדיה המקוללים של ג'וסנקיו. המעיינות מקוללים בכך שכל מי שנופל לתוכם יקבל את צורת הבעל-חיים שטבע שם, לפני יותר מ-1,500 שנה. כך יוצא שאביו של ראנמה נפל ונהפך לפנדה, בעוד ראנמה, שהתמזל מזלו, נפל והפך לבת. הקללה יכולה להתבטל זמנית במגע עם מים חמים, אבל במגע עם מים קרים היא תשוב ותפעל. 
עכשיו ראנמה ואביו חזרו מסין, ואביו מספר לו שהוא ארגן לו אירוסים עם ילדה שהוא אפילו לא מכיר, שבאה ממשפחת טנדו בעלת הדוג'ו המשפחתי. מה יעלה בגורלו?מלאכית חצופה
סוג: TV
ז'אנר: קומדיה, רומנטיקה, ג'נדר-בנדר, סלייס אוף לייף, קסם, שונן
מספר פרקים לסדרה: 50

תקציר: 
מגומי צ'אן היא ילדה עם עבר מסתורי.. 
- *הוא*, היה פעם ילד, שהיה מאוד מושפע ממשחקי וידיאו, עד אותו היום שבו הוא וחברתו מיקי, חזו בחבורת ילדים מופרעים רודפים אחרי אדם זקן ומוזר עטוף ברדס, שהם ומגומי חשבו עליו שהיה קוסם. 
לאחר שמגומי הגן עליו וגירש את הפרחחים הקטנים, הזקן המיסתורי מעניק לו ספר קסמים ישן, צוחק ונעלם. 
לאחר שטיפת דם שהייתה על גופו של מגומי נופלת לתוך עמוד בספר, יוצא ג'יני-גובלין המעניק משאלות. מגומי ביקש "תעשה אותי הגבר הכי גברי שבעולם!". לרוע-מזלו, הג'יני עשה בדיוק הפוך מזה ומגומי שהיה רגיל שפונים אליו בסיומת "-קון", נהפך בן-רגע למגומי-צ'אן. במעשה של טמטום, מגומי זורק את הספר לנהר. ועכשיו, אף אחד אחר לא זוכר שהוא אי פעם היה בן, או מאמין לו, חוץ מחברתו מילדות מיקי.
...
שנים חלפו ומסעותיה של מגומי-צ'אן בעקבות הספר מובילים אותה לתיכון חדש, בו ישר היא מכסחת לבריון בית-הספר את הצורה, שכמובן אחרי-זה מתאהב בה. 
מפה מתחילה ההרפתקה הגדולה שתגלה לנו מה המשמעות של לחיות בצד המין השני.מלך המשחקים (יוגי-הו!)
Yu-Gi-Oh!

**חברת ההפקה:  Toei Animation 
שמות נוספים: מלך המשחקים, יו-גי-הו! הסדרה הראשונה, יוגיהו עונה 0, 遊戯王
סוג: TV
ז'אנר: אקשן, קומדיה,  פנטזיה, משחק, שונן
מספר פרקים לסדרה: 27

תקציר: 
מוטו יוגי הוא נער ילדותי ומתבודד שיותר מכל חולה על אתגרים וחידות. אין לו כמעט חברים, חוץ מחברתו הטובה מילדות- אנזו, ומציקנים ומטרידנים כמו ג'ונוצ'י ווהונדה. 

סבו העניק לו כשהיה קטן פאזל בצורת מיני-פרמידה, שנאמר שהאדם הראשון שיצליח להשלימו יקבל ידע עתיק ואפל ומשאלתו תוגשם. עכשיו יוגי מרגיש שהוא קרוב מאי-פעם לפתירת הפאזל, אבל עם-זאת הסכנות ממתינות לו ולחבריו החדשים. הנווד והמטפס, גוקודו


גוקודו אינו הגיבור הממוצע שלכם.. נכון, הוא עדיין רק בן 16 (לפי התיאורים), אבל זה לא מונע ממנו להתהלך כמו חרא מסביב ולדפוק אנשים. אתם מבינים? יש לו רק 3 דברים שקובעים את סדר-יומו: עושר, תהילה וכוסיות, והוא לא יימנע בשום אמצעים שיש לו על-מנת להשיג אותם.. המצב לא משתנה כאשר גברת זקנה מתגלה בפניו ואומרת לו כי השליט המקומי רודף אחריו.